تلفن: 02188317497

خیاطی پارس مد

دوخت کت و شلوار

خیاطی پارس مد سبک جدید در خرید کت و شلوار ارائه می دهد. شما می توانید از کلکسیون متنوع موجود، پارچه و استایل مورد نظر خود را روی مانکن مشاهده نموده و پس از بررسی با اطمینان خاطر انتخاب نمائید. شما قادر خواهید بود استایل مورد نظر خود را طراحی کنید. با کمک راهنمای آموزشی، به راحتی می‌توانید سایز خود را اندازه‌گیری نموده پس از تکمیل سفارش، کت و شلوار به سایز شما و به صورت سفارشی با استانداردهای بین‌المللی و دستگاه‌های مدرن، دوخته و تکمیل خواهد شد و بصورت رایگان تحویل شما می گردد.

دوخت کت تک

کت تک و اسپرت، کاملا متفاوت با کت و شلوار مجلسی است و تلاش می شود تا رنگ و طرح و دوخت و برش آن، بر اساس نوع استایلی که فرد در موقعیت های مکانی و زمانی گوناگون بر تن می کند، انتخاب شود. کت تک یا بلیزر، هم چون تاکسیدو و لباس مجلسی مردانه، هم تک دکمه یا چند دکمه، ساتن دار یا بدون ساتن، کوتاه یا بلند است.کت های اسپرت و تک، ظاهری متفاوت با پوشش رسمی و مجلسی و دامادی دارند و این تفات را می توان در نوع طراحی و برش و دوخت شاهد بود.

دوخت شلوار تکی

اگر شلوار مردانه مناسب برای استایل مورد نظر خودتان را بدانید و درجه رسمی بودن انواع شلوارها را بتوانید از هم تشخیص دهید، دیگر هیچ مشکلی در پوشیدن آن ها هم نخواهید داشت. شلوار مردانه دارای ۱۵ نوع است که برخی از آن ها در یک دوخت از رو یا زیر جیب تفاوت دارد و برخی دیگر در جنس پارچه به کار رفته. آنچه که مسلم است هر مردی باید تفاوت میان شلوارهای مردانه را به خوبی بداند.

تعمیرات انواع لباس

بخشی از دوخت و دوز لباس، مربوط می‌شود به تعمیرات لباس که انواع مختلفی رو شامل می‌شود: برای مثال شاید نیاز داشته باشید بخش‌هایی از لباس‌ها رو روفو کنید، کوتاه و یا بلند کنید، بخش‌هایی از لباس رو که دلخواهتان نیست حذف کنید و به جای اون، موارد دیگه‌ای اضافه کنید. همه این موارد و موارد دیگه‌ای که می‌تواند در این زمینه وجود داشته باشه، توسط خیاط‌های پارس مد قابل انجام خواهد بود. قیمت تعمیرات لباس هم به صورت توافقی بین شما و خیاط انجام خواهد شد.

.